KVALITNÁ VIZUALIZÁCIA: Zrýchľuje predaj nových projektov

KVALITNÁ VIZUALIZÁCIA: Zrýchľuje predaj nových projektov
Michal DrobnýMichal Drobný 12.10.2018 Služby

V prípade, že predávate existujúci dom, či byt, je spôsob jeho prípravy k prezentácii jasný – upratať, opraviť, home staging, profi fotenie, video. Čo však v prípade, že predávate nehnuteľnosť, ktorá sa ešte len stavia, či dokonca plánuje. Tu je situácia o niečo komplikovanejšia.

Mnoho realitných kancelárií sa vyberie aj v tomto prípade cestou najmenej namáhavou. V inzerátoch potom vidíme odfotenú prázdnu lúku, alebo rozostavanú stavbu. Je to pravdivé? Áno. Je to motivujúce? Určite nie.

V  THE CONCEPT sa snažíme aj pri predaji nových projektov urobiť maximum pre ich správnu prezentáciu a motiváciu potenciálnych kupcov. Preto používame špičkovú technológiu prípravy vizualizácií, ktoré pôsobia až fotorealisticky. Navyše dokážu modelovať aj svetlo v rôznych hodinách, a preto vizualizácie pôsobia veľmi emotívne – kupujúci si dokážu sami seba predstaviť v danom priestore ešte skôr ako je dom postavený.

vizualizacie nove 01

Príprava takýchto vizualizácií je náročná, no podľa našich skúseností výrazne urýchľuje predaj developerských projektov a je veľkou pomocou aj pre kupujúcich, ktorí si často dom dokončia a zariadia podľa našich návrhov.

 

 Príklad vizualizácie od THE CONCEPT si môžete pozrieť napríklad v inzeráte: 

 

Chcete vedieť viac? Kontaktujte nás.

Páči sa Vám tento článok?
Povedzte o nej svojím priateľom.